⭐⭐⭐⭐⭐

Вартість доставки будівельних матеріалів по Тернополі та області:

Доставка Дві правих
 • 🚚 доставка по масивах “Аляска”, “Бам”, “Східний” – 💸 100 грн*;
 • 🚚 доставка в центр – 💸 150 грн*;
 • 🚚доставка по масиву “Дружба” та навколишні села – 💸 200 грн*.

⚠️ *Більш високий тоннаж (більше 2,5 тонн) узгоджується окремо із менеджером.

 • Вартість доставки 🚛 по Тернопільській області (до 2,5 тонн 11 м³ 📦) – 200 грн плюс 8 грн за 1 км від Тернополя в одну сторону.
 • Вартість доставки 🚛 по Тернопільській області (до 2,5 тонн 22 м³ 📦) – 200 грн плюс 10 грн за 1 км від Тернополя в одну сторону.
 • На прохання покупця, доставка може бути здійснена в будь-який зручний для замовника час ⏳.

Обов’язково уточнюйте вартість доставки по телефону 📲


Купуйте будівельні матеріали у нас

У мережі будівельних матеріалів “Дві правих” Ви з легкістю можете отримати кваліфіковану консультацію, підібрати якісний матеріал за доступними цінами від відомих виробників, таких як: ТМ «ARMIX», «Sniezka», «Ceresit», «DecArt», «Farbex», «Olympic» та ін.

У нас працює , у якому можна замовити потрібний матеріал із доставкою додому.

Підйом будматеріалів на поверх (розвантаження) 👐

Підйом будматеріалів здійснюється за окрему плату 💵 (за Вашим бажанням). Для того щоб розрахувати вартість підйому конкретного замовлення зв’яжіться з нашим менеджером.

 • Вартість ручного підйому 🧗‍♂️ одного листа гіпсокартону 📤 – 2,5 грн.
 • Вартість ручного підйому 🧗‍♂️ вантажу без ліфта 📤 – 2 грн / до 30 кг за один поверх при стандартному сходовому прольоті.
 • Вартість ручного підйому 🧗‍♂️ вантажу без ліфта 📤 – 2,5 грн / більше 30 кг за один поверх при стандартному сходовому прольоті.
 • Вартість ручного підйому 🧗‍♂️ до 2-ого поверху 📤 – 5 грн за один хід.
 • Мінімальна вартість виїзду вантажника становить 120 грн 💵.
 • При розвантаженні 📥 більше 2,5 тонн 📦 ціна договірна.

Час роботи 🕓:

 • Доставка будматеріалів здійснюється у зручний для замовника час 🤩.

Будівництво 👷‍♀️👷‍♂️ – це процес завжди клопіткий 💯, повний різних турбот і витрат 💰. Як правило, ремонтні роботи зазвичай вимагають покупки безлічі матеріалів 🙆‍♂️, і далеко не всі з них можна донести до будинку в руках 🤲. Якщо покупки об’ємні і важкі, стане в нагоді така послуга, як доставка будматеріалів до будинку 🏠 .

Крім цього, щоб не носити важкі речі самостійно, існує доставка 🚚 будматеріалів з розвантаженням 🤝.

Є і така послуга, як доставка будматеріалів 🚛 по дзвінку 📞, коли покупцеві досить лише зателефонувати ☎️ і домовитися 🗣 про доставку в будь-який зручний для нього час 🕰.

Ми 👨‍👨‍👦‍👦 проводимо доставку будівельних матеріалів по Тернополі та області, ціна залежить від ваги вантажу, який доставляється 🚴‍♂️.

Доставка будівельних матеріалів – це сервіс 🆘, який дозволить забути про всі проблеми 💯, пов’язані з перевезеннями великих будівельних вантажів 🛡. Покупцеві не потрібно буде турбуватися про додаткові пошуки машин 🚒 для перевезень. Не потрібно буде самому довгий час стояти в пробках 😤 – цей час можна буде витратити на більш корисніші справи 🍻, поки працівники сервісу займуться доставкою вантажу ⛑.

Нарешті, можна замовити доставку будматеріалів з розвантаженням і не надриватися 😵, носячи важкі мішки і предмети. Все буде акуратно розвантажено та складено 😎, після чого можна буде без проблем почати ремонт 🛠.

Якщо скористатися доставкою будматеріалів по дзвінку ☎️, то отримати свої покупки можна буде тоді, коли зручно 🕐, не потрібно підлаштовуватися під графік 🗓, не потрібно спеціально вибирати час, щоб їхати за товаром 🛵.

Варто пам’ятати 👆, що ціни на доставку будівельних матеріалів розрізняються залежно від місця доставки 🏘. Наприклад, вартість доставки будівельних матеріалів по Тернополі відрізняється від вартості виїзду в область‼️‼️

Використовувати доставку будматеріалів до будинку – це оптимальне рішення в наш час 👍. Не потрібно відволікатися, переробляти плани ✍️, відчувати незручності і нервувати 😫, досить просто скористатися цією послугою ☎️. Можна спокійно займатися своїми справами, а тим часом будівельні матеріали будуть доставлені туди, куди необхідно 👌. Ціни на доставку цілком розумні, принаймні, ці витрати варті свого, адже вони дозволяють покупцям позбутися стількох проблем одразу.

І на завершення, підписуйтесь на наш канал та тисныть “Вподобайки” на сторінці.